Aktualnosci
OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 28 Niedziela Zwykła    14-10-2018
« powrót do Aktualności

1.  Z racji Dnia Papieskiego, dzisiaj po każdej Mszy św. młodzież rozprowadza  kremówki. Można również złożyć ofiarę na fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.

 

2.    Spotkanie Duszpasterstwa Młodych  „Cantinus” w każdą niedzielę  o godz. 19.30.

 

3.    Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.00.

Dzieci przychodzą we wtorki i czwartki o godz. 17.30.

 

4.    We wtorek po Mszy św. wieczornej w salce przy biurze parafialnym katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.

 

5. 16 października modlitwą różańcową dziękować będziemy za dar Papieża Jana Pawła II, w 40 rocznicę Jego wyboru, a w czwartek polecać będziemy przez wstawiennictwo św. Łukasza pracowników Służby Zdrowia.

 

6.    We wtorek Msza św. hospicyjna i różaniec o godz. 18.00 w górnymkościele.

 

7. Triduum przed odpustem parafialnym poprowadzi w  środę, czwartek i piątek ks. Ryszard Mikołajczak. Uroczystość odpustowa – imieniny patrona naszej parafii w sobotę o godz. 18.30. Mszy świętej przewodniczyć będzie solenizant ks. prof. Jan Kanty Pytel, który również wygłosi homilię.

 

8.   W czwartek 18 października modlimy się na Mszy św. o godz. 18.30w intencji beatyfikacji ks. Aleksandra Woźnego.
Msza święta ma charakter intencji zbiorowych, tzn. intencje z prośbą i z podziękowaniem w różnych sprawach Bogu wiadomych, można składać w biurze parafialnym, bądź w zakrystii jako intencje mszalne za wstawiennictwem Sługi Bożego, prosząc dobrego Boga również o cud za Jego przyczyną.

 

9.  W przyszłą  niedzielę  będzie można złożyć ofiarę na „Dar Serca”.

« powrót do Aktualności