Aktualnosci
OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA    13-08-2017
« powrót do Aktualności

         1.  Do końca sierpnia Msza św. wieczorna w niedzielę i święta o godz. 20.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.30 i w dolnym kościele o godz. 10.00.

 

         2.  Dzisiaj przypada Dzień Fatimski - różaniec będzie o godz. 20.00, a procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej po Mszy św. wieczornej.

 

         3.  We wtorek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę wakacyjną. Na każdej Mszy św. święcenie ziół i kwiatów. Przed kościołem natomiast zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

 

         4.  Katecheza dla rodziców i chrzestnych odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek 14 sierpnia po wieczornej Mszy św..

 

         5.  Tegoroczne archidiecezjalne dziękczynienie za plony, obchodzone jako "Dożynki archidiecezjalno - samorządowe" pod przewodnictwem Księdza Biskupa Grzegorza Balcerka odbędzie się w Sielinku koło Opalenicy w niedzielę 20 sierpnia br. Msza św. o godz. 13.00.

 

         6.   W każdy III czwartek miesiąca na Mszy św. o godz. 18.30 modlimy się w intencji beatyfikacji ks. Aleksandra Woźnego. W tym miesiącu przypada to 17 sierpnia. Msza św. ma charakter intencji zbiorowych, tzn. intencje z prośbą i podziękowaniem w różnych sprawach Bogu wiadomych, można składać w biurze parafialnym bądź w zakrystii jako intencje za wstawiennictwem Sługi Bożego, prosząc dobrego Boga również o cud za Jego  przyczyną.

 

                            Módlmy się za zmarłych w minionym tygodniu

 

+ Stefania Goc, lat 86,  ul. Cześnikowska

+ Irena Wasielewska, lat 80,  ul. Włodkowica

« powrót do Aktualności