Aktualnosci
OGŁOSZENIA PARAFIALNE - NIEDZIELA NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA    24-06-2018
« powrót do Aktualności

1.  Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa do końca miesiąca w łączności z Mszą św. wieczorną o godz. 18.30.    


2.  Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek po Mszy św. wieczornej w salce przy biurze parafialnym.

 

3.  W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy osoby chętne do zaangażowania się w życie parafii na spotkanie w salce przy biurze parafialnym.

 

4.  W piątek 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła - patronów miasta Poznania i Katedry poznańskiej. Msze św. jak o godz. 7.00, 8.00 i 18.30. W tym dniu nie obowiązuje post.

 

5.  W czwartek 28 czerwca o godz. 19.00 w Katedrze zostaną odprawione Pierwsze Nieszpory pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. W piątek uroczysta Msza św. w Katedrze o godz. 10.00 pod przewodnictwem Biskupa Gerharda Feige, Biskupa Magdeburga.

 

6.  Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej proszone są o dokonywanie wpłaty kolejnej raty.

 

7.  Od przyszłej niedzieli  msze św. w porządku wakacyjnym. Nie ma Mszy św. o godz. 10.00 w dolnym kościele oraz mszy św. o godz. 18.30. Msza św. wieczorna będzie o godz. 20.30.

 

 

W minionym tygodniu do Pana Boga odeszli

 

 

+ Janina Aleksandrowicz, lat  76, ul. Lubeckiego

+ Sabina Nowacka, lat 90, ul. Grochowska 

+ Andrzej Weinkauf, lat 71, ul. Obronna

+ Krystyna Michalska, lat  83, ul. Sowińskiego

« powrót do Aktualności