Aktualnosci
6 Niedziela Zwykła    17-02-2019
« powrót do Aktualności

1.    Dzisiaj po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. Kandydaci do bierzmowania klasa trzecia gimnazjum – grupa księdza Wojciecha przychodzi na adorację i po niej krótkie spotkanie.

2.    Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę na Dar Serca dla podopiecznych parafialnego Caritas. Zebranie zespołu w  poniedziałek o godz. 16.00.

3.    Katechezy Drogi Neokatechumenalnej odbywają się w poniedziałki i  czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele.

4.    We wtorek o godz. 18.00 Msza św. hospicyjna w dolnym kościele.

5.    W każdy trzeci czwartek miesiąca na Mszy św. o godz. 18.30 modlimy się w intencji beatyfikacji ks. Aleksandra Woźnego. W tym miesiącu przypada to 21 lutego. Msza święta ma charakter intencji zbiorowych, tzn. intencje z prośbą i  podziękowaniem w różnych sprawach Bogu wiadomych, można składać w biurze parafialnym bądź w zakrystii jako intencje za  wstawiennictwem Sługi Bożego, prosząc dobrego Boga również o cud za Jego przyczyną.

6.    W piątek święto Katedry św. Piotra Apostoła. Z tej okazji, w poniedziałek 18 lutego o godz. 18.00 odbędą się w Katedrze Poznańskiej uroczyste Nieszpory pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego.

7.    Zapraszamy do udziału w pielgrzymce po Wschodniej Polsce. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 14 do 18 maja 2019. Plan pielgrzymki jest wywieszony w gablocie. Zapisy z wpłatą 300 zł  u  księdza Arkadiusza lub w biurze parafialnym.

 

                                    W minionym tygodniu do Pana Boga odszedł

                                      Andrzej Drybulski  lat 80, ul. Rycerska

 

 

 

« powrót do Aktualności