Aktualnosci
OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XII NIEDZIELA ZWYKŁA    25-06-2017
« powrót do Aktualności

1.    Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa do końca miesiąca w łączności z Mszą św. wieczorną o godz. 18.30.

2.    W tym tygodniu w czwartek 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła - patronów miasta Poznania i Katedry poznańskiej. Msze święte jak co dzień o godz. 7.00, 8.00 i 18.30.

3.    W Wigilię uroczystości odpustowej, 28 czerwca o godz. 1900, zostaną odprawione Pierwsze Nieszpory pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Stanisława Gądeckiego. W uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w dniu 29 czerwca suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 1000. Przewodniczyć jej będzie Ksiądz Arcybiskup Heiner Koch – Arcybiskup Metropolita Berlina.

4.     W pierwszą  sobotę miesiąca lipca o godz. 8.00, Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi z  prośbą o nawrócenie Rosji. Po Mszy św. o godz. 7.00 przed Najświętszym Sakramentem odmawiamy różaniec.

5.     Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek po wieczornej Mszy św. w salce przy Biurze Parafialnym.

6.     Od przyszłej niedzieli  w wakacyjnym czasie (do 27 sierpnia) nie będzie w niedzielę i święta Mszy św. o godz. 18.30, tylko zwyczajem poprzednich lat Msza św. wieczorna będzie o godz. 20.30. W czasie wakacyjnym nie ma też Mszy św. o godz. 10.00 w dolnym kościele.

7.    Do chorych pójdziemy z posługą sakramentalną

- Ks. Proboszcz – w piątek   7 lipca
- Ks. Wojciech  –  w sobotę  1 i 8 lipca

 

W minionym tygodniu odeszli  do Pana

 

        + Kazimierz Alfons Hołderny, lat 92, ul. Jugosłowiańska

        + Elżbieta Początek, lat 65, ul. Grunwaldzka

« powrót do Aktualności