Aktualnosci
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 33 Niedziela Zwykła    17-11-2019
« powrót do Aktualności

1.Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Dar Serca dla podopiecznych parafialnej Caritas. Zebranie zespołu w poniedziałek o godz. 16.00.

2.  Dzieci I -szo Komunijne przyjdą w poniedziałek na godz.17.30 z książeczkami do poświęcenia.

3. Modlitwa różańcowa za zmarłych podanych w wymieniankach jednorazowych od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.  W środę z tej racji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie tylko rano.

4. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej spotkanie Duszpasterstwa Młodych.

5. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. hospicyjna w dolnym kościele.

6.  W  środę o godz. 18.00 Różaniec z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i uroczysta Msza św. na rozpoczęcie Misji w naszej Parafii. Plan Misji jest wyłożony na ławkach i stoliku. Msze św. o godz. 9.30, 18.30. Apel Jasnogórski o godz. 21.00. W piątek o godz. 18.30 gromadzimy się na Drogę Krzyżową przy figurze Serca Jezusowego przy ul. Palacza.

7. W czwartek o godz.18.30 Msza św. w intencji beatyfikacji Sługi Bożego księdza Aleksandra Woźnego. Podziękowania i prośby, które będą odczytane w czasie Mszy św. można składać  w biurze parafialnym i w zakrystii.

8. Dzisiejsza  niedzielna składka będzie przeznaczona na dekorację kościoła i otoczenia na uroczystość Nawiedzenia Matki Bożej w Ikonie Jasnogórskiej.
Dzień ten 26 -27 listopada to wyjątkowe święto całej naszej Rodziny Parafialnej, co warto byłoby zaznaczyć wystrojem naszych domów choćby flagami.


                          W minionym tygodniu do Pana Boga odeszli

                         + Wiesława Wnękowska lat 94 ul. Heweliusza
                         + Anna Sobańska lat 67 ul. Włodkowica                       

« powrót do Aktualności